Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 prošnja za sprejem

Go down 
AvtorSporočilo
xtor
Gost




prošnja za sprejem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: prošnja za sprejem   prošnja za sprejem Icon_minitimeSre 6 Avg - 9:32

nick:xtor
rang:460
moje vasi: so ljubljana na kordinatah - 20 66 ima 430 pop
kranj 15 cropper na kordinatah - 32 58 ima 140 pop
in maribor ki ima eno glino več in eno železo manj ki leži na kordinatah - 22 74 in ima 90 pop
enote:v ljubljani lahko proizvajam falange mečevalce teathusove strele oblegovalne ovne
v kranju lahko proizvajam falange in mečevalce
v mariboru pa do sedaj delam še na surovinah in nemorem delati enot
stil nisem ne napadalen in ne obramben od mene lahko pričakuješ močen napad ali pa odlično in učinkovito obrambo
aliansa:trenutno sem v aliansi EmpireÆ
razlog nza zapustitev alianse: rad bi bil z najboljšimi saj bomo le tako lahko skupaj postavili čudo sveta na 100
prinos: lahko vam prinesem obilo zabave dobrih nasvetov in pomoči z vojsko na forumu sem aktiven vedno ko je kakšen nov post se pravi vsake 4 minute ko sem gor v igri pa sem aktiven od 5 do 6 ur
izkušnje igral sem na si 3 pred 3 leti drugače pa sem igral na prejšnem si 1
imformacije: star sem 11 let sem v besnici pri kranju rad imam judo rad igram nogomet predvsem pa igram travian sliko lahko pošljem samo povejte na katere naslove

upam da je bila moja prošnja zadovoljiva lp klemen


povprečje bom dobu sam de en naselje zavzamem to bo pa čez kšn tedn
ne podcenjujte me zaradi starosti sem že tastare nagonu
Nazaj na vrh Go down
Belisarius
Admin
Admin
Belisarius


Število prispevkov : 193
Age : 34
Location : Slovenia
Registration date : 08/07/2008

prošnja za sprejem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prošnja za sprejem   prošnja za sprejem Icon_minitimeSre 6 Avg - 9:46

bos obvescen v roku 3 dni, drugič pa te prosim da ne rabiš odpret 3 tem, ena zadostuje.
Nazaj na vrh Go down
 
prošnja za sprejem
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Forum za zunanje :: Sprejemanje novih članov-
Pojdi na: