Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Ponudba za sodelovanje

Go down 
AvtorSporočilo
Andrej-b
Gost




Ponudba za sodelovanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ponudba za sodelovanje   Ponudba za sodelovanje Icon_minitimeTor 13 Jan - 1:13

Lep pozdrav!

Vem, da imate že veliko članov in so vaše vrste čvrste, strjene in napadi organizirani ter sejete strah in trepet po celotnem Travian svetu S1.

Zato mi ponudite možnost, da se vam pridružim in postanem tudi jaz delček kolesja, ki bo prevzel zmagovalno pobudo in uničil nasprotnike. Moja vojska je v vrhunski pripravljenosti in čaka na ukaze vodstva, da zakoraka v nasprotnikova naselja in uniči kar je v nalogi predpisano. Zato Vas prosim, če mi dovolite, da se Vam predstavim:


Up. ime: Andrej-b1
Rang/populacija: 691/2944
Lega: 3/-143
Pleme: Galec
Rank: 691
Vojska: 2000 obramba, 1500 napad
Proizvodnja: približno 2000 vsakega
Stil igranja (obramba/napad): obramba
Izkušnje: v igri sodelujem 6 mesecev
Prejšna aliansa: OPL, TIGR, ZE-RO-HA, +300- in nazadnje BM
Razlogi za istop iz prejšne alianse: Za izključitev iz predhodne alianse mi vodstvo alianse BM ni posredovalo razlogov, rumenih ali rdečih pik nisem imel nikoli, sodeloval sem v kar nekaj bunkerjih, pošiljal surovine, zato se mi zdi izključitev nerazumljiva, je pa priložnost, da postanem borec eX!
Cilji: Pomoč k čim hitrejši rasti alianse, sodelovati pri izgradnji čudesa in poraziti nasprotnike
Imate še kaj za dodat?: Upam, da nisem preveč dodal že na začetku in zadnje vrstice ne bodo prebrane!

Hvala Vam, če boste prebrali moje pismo. V primeru, da ste se negativno odločili in ne želite sodelovanja z menoj, Vam želim veliko uspeha in čim manj obiskov v mojih naseljih.

Andrej-b1
Nazaj na vrh Go down
 
Ponudba za sodelovanje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Forum za zunanje :: Sprejemanje novih članov-
Pojdi na: